Українські мігранти перевели в Україну понад 8 млн євро через онлайн сервіс TransferGo

   

  Через онлайн сервіс TransferGoукраїнські мігранти в Європі здійснили більше 45 000 транзакцій додому на суму понад 8 мільйонів євро.

  Українські мігранти продовжують підтримувати своїх рідних в Україні.

  Згідно з даними онлайн сервісу TransferGo, у першому кварталі 2018 року українцями з країн Європи було перераховано додому понад 8 мільйонів євро, а в першому кварталі минулого року цей показник становив лише 300 тисяч.

  При цьому, українці при грошових переказах все більш активно користуються смартфонами. За даними TransferGo, на сьогоднішній день вже 35% усіх транзакцій в Україну здійснюється через мобільний додаток; в той час, минулого року цей показник становив лише 9%.

  «Ми відзначаємо, що при переказі грошей в Україну все більше мігрантів віддає перевагу швидким, зручним і доступним онлайн сервісам,аніж традиційним банкам», – коментує МагнусОлбі, Директор з маркетингу TransferGo. «Кількість наших користувачів стрімко зростає. Так, наприклад, на початку минулого року лише 280 українців користувалося послугами TransferGo, а зараз цей показник збільшився в десятки разів і становить 15 тисяч».

  За даними TransferGo, кожного дня ​​істотно зростає кількість транзакцій в Україну. Тільки в першому кварталі поточного року українські мігранти за допомогою сервісуTransferGo здійснили понад 45 000 транзакцій, в той час, як в минулому році –лише 1 200.

  TransferGo – це міжнародна компанія, яка надає швидкі, безпечні та дешеві послуги з міжнародних переказів для тих, хто хоче відправити гроші додому швидко, не сплачуючи при цьому надмірних банківських комісій.

  Сервіс TransferGo працює з 2012 року і діє в 47 країнах світу. За 5 років понад 350 тисяч користувачів TransferGo здійснили 1,5 млн онлайн транзакцій, користуючись своїми смартфонами, ноутбуками та персональними комп’ютерами.

  Як працює сервіс TransferGo?

  1. Для початкупотрібнозавантажитидодаток на AppStoreабоGooglePlay або зайти на сайт компанії, скориставшись ноутбуком або персональним комп’ютером.

  2. Зареєструватися, ввести дані своєї картки, а також ім'я, телефон та останні 4 цифри картки Приватбанку одержувача в Україні.

  3. Ввести суму переказу і ВСЕ!!!

  Спробуй зараз!

  Оставить комментарий на форуме.

  Комментарии

  Календарь событий

  Пн
  Вт
  Ср
  Чт
  Пт
  Сб
  Вс

  социальные медиа

  социальные медиа

  социальные медиа

  социальные медиа

  Наверх