Користуйтесь банківським рахунком у Польщі БЕЗКОШТОВНО

   

  Банк Поштовий - польський банк з давньою традицією ставить громадян України. Нещодавно було створено онлайн-банкінг Поштовий24 українською мовою. Отож, це ще одна зручність для осіб, які бажають користуватися послугами банку рідною мовою у Польщі.

  Читать статью на русском языке

  Робота за кордоном часто вимагає наявність банківського рахунку. Трапляється так, що дана форма начислення заробітку - на рахунок - визначається роботодавцем. Перш за все, наявність облікового запису в польському банку полегшує управління грошима на місці, а також є сприятливим рішенням для надсилання грошей, наприклад, сім'ї, яка проживає в Україні. Банк Поштовий підготував досконалу банківську пропозицію українською мовою.

  Достатньо лише кілька хвилин, щоб відкрити рахунок

  Найважливішою перевагою Банку Поштовий є його універсальність. Банківський рахунок може бути відкритий в одному з близько 4700 відділень Пошти Польської та Банку (Poczta Polska і Bank), які розташовані навіть у найменших містах. Це одна з найширших мереж Польщі для доступу до фінансових послуг. Варто поміркувати про це та завітати до поштового офісу навіть на шляху до роботи чи від додому. Відкриття банківського рахунку, як заявляють представники Банку Поштовий, не повинно займати більше 15 хвилин. Важливо, що єдиним ідентифікаційним документом, необхідним для відкриття рахунку в Банку Поштовий, є український паспорт.

  Безкоштовний переказ готівки в Україну

  У вересні цього року банк удосконалив свою актуальну пропозицію, створену для громадян України. У рамках акції, яка діє до кінця 2019 року, ви можете абсолютно безкоштовно переказати гроші з рахунку Money Bank в Україну. Акція застосовується до кожного першого переказу за певний місяць - загалом 6 переказів - до 2 250 злотих кожна. Варто зазначити, що це дуже вигідне рішення, враховуючи те, що Банк Поштовий та Пошта Польська забезпечують найбільшу у Польщі мережу грошових трансферів MoneyGram (приблизно 4700 філій), а відправка грошей можлива до більш ніж 200 країн світу. Прийнявши рішення про створення Близького Поштового рахунку, адже саме таку назву має головний рахунок із пропозиції Банку Поштовий, ви можете очікувати ще більшої кількості безкоштовних переваг.

  Рахунок може бути безкоштовним - для того, щоб не платити за зберігання рахунку, достатньо здійснити безготівкову операцію на загальну суму мінімум 300 польських злотих за певний місяць, наприклад, сплачуючи карткою щоденні покупки. З іншого боку, для осіб, яким потрібно використовувати готівку, за можуть безкоштовно знімати гроші безпосередньо з рахунку у вже згаданій широкій мережі торгових точок Poczta Polska (на невизначений термін), а також у банкоматах, що належать мережі Планета Кас (звільнення від сплати згідно з акцією до 30 червня 2019 року)

  Банк розмовляє вашою мовою

  Клієнти цінують пропозицію Банку Поштовий за зручність, безпеку та давні традиції. Безпека коштів, накопичених на рахунку в еквіваленті 100 злотих, гарантується Банківським Гарантійним Фондом. Безпекою також є той факт, що банк спілкується з клієнтами їхньою мовою. З вересня цього року Інтернет-транзакційна служба банку www.pocztowy24.pl доступна в версії українською мовою, що значно полегшує обслуговування рахунків та онлайн-переказів. З початку цього року Банк також надає інформаційну сторінку українською мовою (https://www.pocztowy.pl/ua/), де ви можете отримати додаткову інформацію про пропозицію продукту.

  Ви також можете зв'язатися рідною мовою з контактним центром Банку Поштовий, зателефонувавши за спеціальним номером телефону 52 328-07-97. Шукаючи найкращу банківську пропозицію в Польщі, варто перевірити, що пропонує Банк Поштовий. Пропозиція цього банку виглядає цікавою, а також може похвалитися тим, що він допомагає реалізувати мрії багатьох поколінь.

  Оставить комментарий на форуме.

  Банк Почтовы Польша

  Комментарии

  Календарь событий

  Пн
  Вт
  Ср
  Чт
  Пт
  Сб
  Вс

  социальные медиа

  социальные медиа

  социальные медиа

  социальные медиа

  Наверх