Банк, який піклується про клієнтів з України

   

  Інтернет-банкінг, обслуговування рахунку по телефону, акції для переказу грошей за кордон, а головне - все українською. Пропозиція банку "Почтовий" стає все більш доступною для громадян України.

  Важко працювати за кордоном без банківського рахунку. Іноді роботодавець навіть чекає номер рахунку для безготівкової форми надходження коштів. Також варто мати рахунок, щоб легко управляти грошима і безпечно переказати кошти сім'ї, яка проживає в Україні. Банківські процедури та формальності на іноземній мові можуть викликати додатковий стрес та певні сумніви, тому Банк Почтовий відреагував на такі потреби, доповнивши привабливу банківську пропозицію та послуги українською мовою.

  24 години на добу 7 днів на тиждень - вашою рідною мовою

  Польський Поштовий Банк систематично впроваджує нові зручності для громадян України. Нещодавно, у вересні цього року, він дав Клієнтам послуги онлайн-транзакції Банку www.pocztowy24.pl в українській версії. Інтернет-банкінг Доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень, це дозволяє швидко та зручно обслуговувати рахунки та здійснювати операції онлайн в позаробочий час банку і поштових відділень.

  Банк Почтовий підтвердив, що серйозно хоче дбати про клієнтів з України, додавши інформаційну сторінку українською мовою (https://www.pocztowy.pl/ua/). Це дозволяє отримати цікаву інформацію про всі пропозиції, бонуси і продукти банку. Наприклад, програма Poczta Pełności, що дозволяє отримати відшкодування за картковими платежами на рахунок з категорії: здоров'я, культура або спорт і відпочинок.

  Зручність використання рахунку Bank Pocztowy також надається Кол-центром, призначеним для обслуговування україномовних клієнтів (52 328-07-97).

  Памятай про родину

  Звичайно, люди, які працюють за кордоном, діляться своїми заробітками з родичами, які залишилися в країні. Для забезпечення безпеки та зручності таких операцій власники рахунків у Bank Pocztowy можуть безпосередньо переказати гроші з рахунку MoneyGrad в Україну безкоштовно. Акція застосовується до кожного першого переказу за певний місяць - загалом це може складати до 6 переказів до 2 250 злотих кожен. Така можливість перерахувати гроші сім'ї - це чудова альтернатива перевезенню готівки, особливо тому, що Банк Pocztowy та Poczta Polska надають найбільшу мережу трансферу грошових переказів MoneyGram у Польщі (близько 4700 відділень навіть у найменших містах), а грошові перекази до поняд 200 країни по всьому світу. Акція, описана для громадян України, діє до кінця 2019 року.

  Поважаємо час і гроші

  Клієнти цінують банк Pocztowy за комфорт, безпеку та багаторічні традицій. Безпека коштів, накопичених на рахунку до 100 000 євро еквівалента злотим, гарантується Банком Фонду гарантування. Тенденція безпеки також підходить для того, щоб Банк спілкувався з клієнтами на їхній мові.

  Не менш важливим є відкриття банківського рахунку, згідно деклараціями представників Банку Почтовий це не повинно займати більше 15 хвилин, а єдиним необхідним документом є український паспорт. Другим аргументом щодо відкриття рахунку в банку Pocztowy може бути той факт, що для того, щоб не платити за обслуговування рахунку, все, що вам потрібно зробити, це здійснити безготівкову операцію на загальну суму мінімум. 300 польських злотих за певний місяць, наприклад, сплачуючи картку для щоденних покупок. З іншого боку, люди, яким потрібно використовувати готівку за PLN 0, можуть вилучати гроші безпосередньо з рахунку у вже згаданій широкій мережі торгових точок Poczta Polska (на невизначений термін), а також від банкоматів, що належать мережі Планета Кас (звільнення від сплати в акції до 30 червня 2019 року)

  У Банку Почтовий, який вибирають поляки, а останнім часом і українці, вони знають, що час - це гроші.

  Оставить комментарий на форуме.

  Комментарии

  Календарь событий

  Пн
  Вт
  Ср
  Чт
  Пт
  Сб
  Вс

  социальные медиа

  социальные медиа

  социальные медиа

  социальные медиа

  Наверх